Liwwadster Rondje Sloeproei Wedstrijd Leeuwarden Friesland

Ingeschreven teams Liwwadster Rondje 2023

1 - 101 van 101 getoond

SloepnaamThuishavenSamenstelling team
HoutmanWest-TerschellingHeren/gemengd 8
SnurkHarlingenHeren/gemengd 8
IIs FûgelMakkumHeren/gemengd 8
Roy HestermanMuidenDames 8
DoorhalerUtrechtHeren/gemengd 8
Cornelis DouwesWest-TerschellingHeren/gemengd 8
ChaosMuidenDames 8
Grutte BearJoureHeren/gemengd 8
Razende SnolRuttenHeren/gemengd 8
De RijpWest-TerschellingHeren/gemengd 8
De MacHarderwijkDames 8
SplitcaseBeverwijkHeren/gemengd 10
LadykillerWest-TerschellingDames 6
Jan van de bergUrkHeren/gemengd 10
TobbeHarlingenHeren/gemengd 6
Last of the TitanicRotterdamHeren/gemengd 8
Labora StultiAlmereDames 8
SchonenvaarderDeventerHeren/gemengd 8
El FlamingoharlingenHeren/gemengd 8
AdamanteusIjmuidenHeren/gemengd 8
BartleBirdaardHeren/gemengd 6
Dorus RIjkersHaarlemHeren/gemengd 8
Hjoed 'n Makkie 5,1%DronrijpHeren/gemengd 6
BlistersMuidenDames 6
Witte ReigerMaastrichtHeren/gemengd 8
YellowfinAmsterdamHeren/gemengd 10
RitskemoaiAmelandHeren/gemengd 8
Iwan FrankoSneekHeren/gemengd 8
't HaakieIJmuidenHeren/gemengd 8
Fjoer FûgelMakkumHeren/gemengd 6
NaruthiNaardenHeren/gemengd 8
d’IselaHattemHeren/gemengd 8
KarakterAmelandDames 8
LeeuwkeLemmerDames 8
VoorganckGattemHeren/gemengd 8
HaarlemerhoutHaarlemHeren/gemengd 8
Tréwes 1AldeboarnHeren/gemengd 8
SkeveLeeuwardenHeren/gemengd 8
DanserHarlingenDames 6
Tréwes 2AldeboarnHeren/gemengd 8
FreonskipDeinumHeren/gemengd 8
Jan van RiebeeckCulemborgHeren/gemengd 8
Magna FrisiaHindeloopenHeren/gemengd 8
OnversaagdHarlingenHeren/gemengd 8
SwollaZwolleHeren/gemengd 8
Witte BeerZwolleDames 8
Sterke SietzeHarlingenHeren/gemengd 8
Elle6LemmerDames 6
OnvervaardHarlingenDames 6
VisbyvaarderDeventerDames 8
ArgirTergrêftDames 6
Kromme dickHarlingenHeren/gemengd 8
PolyesterAalsmeerHeren/gemengd 8
Berend KosterKampenDames 8
VuurzeeHarlingenDames 8
VisioenHarlingenHeren/gemengd 8
L.A BumaModdergatHeren/gemengd 10
Sir Lancelot SkynnerHarlingenDames 8
Stad KampenKampenHeren/gemengd 12
PolynoomHoogmadeHeren/gemengd 10
BrûzerWorkumDames 6
StokvisvaarderDeventerHeren/gemengd 8
WetterfretterGrouHeren/gemengd 8
aluduxDelfzijlHeren/gemengd 8
Jan van SchaffelaarHarderwijkHeren/gemengd 8
WetterspetterGrouDames 6
Zeeotter 2franekerHeren/gemengd 8
Dolle HeksAkkrum/nesDames 6
BergenvaarderDeventerHeren/gemengd 8
SkomskowerOudegaHeren/gemengd 8
van OmmerenMaastrichtHeren/gemengd 8
De ZeeleeuwLeeuwardenHeren/gemengd 8
Oksewiel IITerherneDames 8
TwisterZwartsluisHeren/gemengd 8
Trewes 3AldeboarnDames 8
SloepweesjeHoogmadeDames 8
mata harileeuwardenHeren/gemengd 8
Lytse BearLangweerDames 8
WetterwrotterGrouDames 8
Dolle MinaDrachtenDames 6
Z.S.M.MuidenDames 6
AverijArnhem ARNHEM!Heren/gemengd 8
Mu20MuidenHeren/gemengd 8
ZeeschuimerJulianadorpHeren/gemengd 8
TwirreMakkumHeren/gemengd 8
WaterheksAkkrum/NesDames 8
BelugaSneekDames 6
DoorgaanZaandamHeren/gemengd 8
Lyts frisiaIt HeidenskipDames 8
MurkNaardenHeren/gemengd 8
IGORNieuwendamHeren/gemengd 8
Gia LightRuttenDames 8
AmbiorixHarlingenDames 8
NajadeFranekerDames 6
VrijbuiterJulianadorpDames 8
InterballastZaandamDames 8
SkomskowsterOudegaDames 6
BoomsluiterAmsterdamHeren/gemengd 8
EasedaleHoogmadeDames 8
Mare AustralisEmmeloordDames 8
Vrouwe GeertruidaSneekHeren/gemengd 8
SloepnaamThuishavenSamenstelling team

Wil jij jouw sloep nog inschrijven?